Mielno – dobry kierunek na aktywne wakacje

Jest wiele kwestii, o których powinniśmy pomyśleć i które trzeba zaplanować przed podróżą wakacyjną. Podstawową z nich jest zakwaterowanie, które nie powinno być drogie, powinno być dobrze zlokalizowane oraz spełniać nasze oczekiwania co do jego standardu. Jest też kwestia atmosfery miejscowości, z którą powinniśmy się zapoznać, wybierając miejsce docelowe naszego urlopu. Nie bez znaczenia jest także wyżywienie i tutaj możemy poszaleć z fantazją i zdecydować się na opcję, która najbardziej nam odpowiada. Coś o czym zwykle zapominamy, to plan naszego pobytu, sporządzony na podstawie dostępnych atrakcji. Warto się z nimi zapoznać jeszcze przed wyjazdem, a nawet zakupić przewodnik, który wskaże nam ciekawe miejsce i w interesujący sposób nam o nich opowie.

Mielno to popularny, wakacyjny, nadmorski kurort, do którego każdego roku zjeżdżają się tysiące turystów. Znajduje się on w malowniczym miejscu, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim. Jego niewątpliwym walorem jest bezpośredni dostęp zarówno do Bałtyku, jak i jeziora Jamno, w niedalekiej odległości zlokalizowane jest jeszcze jedno jezioro Bukowo. To wyśmienita baza dla wszystkich uprawiających sporty wodne, co można uskuteczniać na spokojnych wodach jezior. Dla bardziej doświadczonych pozostaje także morze, na którym odbywają się rejsy widokowe. Dla osób, które stawiają na aktywne wakacje w mieście, dobrym pomysłem może być pobyt w Trójmieście, w typowo Bałtyckim regionie.

To dobre miejsce, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które szukają zarówno szaleństw dla swoich pociech, jak i spokojnej i intymnej atmosfery. Taką właśnie daje baza noclegowa Meteora, która nie tylko jest świetnie rozlokowana i zapewnia niesamowite widoki oraz bezpłatne dostawienie łóżka dla dziecka, ale też bardzo różnorodna, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Nocleg to wydatek nieduży i zaczynający się już od 25 złotych za dobę. Zaplecze gastronomiczne także wyróżnia się na tle innych miejscowości, oferując niedrogie rozwiązania w postaci małych barów ze świeżym i świetnym jedzeniem. Mielno należy do raczej tanich rozwiązań, zatem nie musimy się obawiać o koszty, choć nie oznacza to, że nie powinniśmy ich sprawdzić. Starajmy się rozsądnie planować, a z całą pewnością uda nam się zaoszczędzić pewną sumę pieniędzy. Pamiętajmy, że najlepsze wakacje, to te spędzone z bliskimi, zatem zadbajmy o to, by otaczać się wyjątkowymi ludźmi, którzy razem z nami będą dzielić nasze szczęście.

2 Comments

  1. Milena23

    Mielno to rzeczywiście fajne miejsce na wakacje, ale ostatnio przeżywa oblężenie, więc noclegu trzeba szukać dużo wcześniej 😉

    Reply
  2. Doris L.

    Milena23 ja też mam wrażenia jakby ostatnio było tam dużo więcej turystów, dlatego wybrałam nocleg w Chłapowie, gdzie panuje cudowny spokój

    Reply

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *